Copyright © 2014 WSB

Zmiana dojazdu do firmy Węgliki Spiekane BAILDONIT Sp. z o.o.

Firma Węgliki Spiekane BAILDONIT Sp. z o.o. zakończyła kolejny etap modernizacji zakładu oraz relokacji parku maszynowego oraz pomieszczeń biurowych i magazynowych.
W związku z powyższym informujemy, że nastąpiła zmiana dotychczasowej drogi dojazdowej do Spółki. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z mapką dojazdową, która przedstawia sposób dojazdu ulicą Johna Baildona. Dane teleadresowe pozostają bez zmian.

Mapka dojazdowa (kliknij mapę aby powiększyć):

11

GEPARD BIZNESU 2016 dla Węgliki Spiekane „BAILDONIT” Spółka z o.o.

Z najwyższą satysfakcją informujemy, że nasza firma Węgliki Spiekane „BAILDONIT” Spółka z o.o. została uhonorowana nagrodą Gepard Biznesu 2016.

gepard
Kapituła Konkursu doceniła dynamiczny rozwój i wzrost wartości Spółki. Od ponad 80 lat produkujemy wyroby z węglików spiekanych pod firmową marką BAILDONIT. Dzięki ogromnemu doświadczeniu wiodącego producenta węglików spiekanych, znamy doskonale potrzeby i wymagania klientów.

W całej swojej dotychczasowej działalności rozwijamy się zgodnie z najnowszymi trendami oraz wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Niezmiernie cieszy nas fakt, że innowacyjność oraz dbałość o najwyższą jakość oferowanych produktów, pozwala nam plasować się na pozycji lidera, którego najlepszym dowodem jest przyznane wyróżnienie.